Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Plzeň, Karlovarská 99
Class
Classroom
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Plzeň, Karlovarská 99 U402 | Učebna velká
Choose teacher. . .
Arnetová Anna Baboráková Miluše Bartošková Hedvika Bečvářová Ilona Bednářová Jana Bednářová Monika Bedzírová Klára Benešová Ivana Berková Helena Bernášková Hana Bláhová Eliška Blovská Kamila Brichová Markéta Brichtová Michaela Burešová Jitka Burianová Ivana Čedíková Miroslava Chroustová Lucie Cingrošová Jaroslava Cirhanová Eva Cvrčková Helena Dicková Pavla Dolejšová Štěpánka Doleželová Pavlína Drechslerová Taťána Duspivová Ivana Dziká Radka Eliáš Petr Felzmannová Radka Fenclová Zuzana Ferczadi Petr Fricková Kateřina Gallová Jana Gruberová Ilona Grudmanová Martina Hajšmanová Zdeňka Háse Václav Havránková Bohuslava Hecová Hana Hégrová Dita Hejduková Lenka Herynková Růžena Hlad Radek Holíková Dana Horáčková Radka Horník Jiří Hošková Markéta Hrabě Lukáš Hrachovcová Hana Hrušková Renáta Hudeček Pavel Hupáková Ivana Jamborová Alena Jančová Ilona Jansa Eva Jílková Stanislava Jiroutová Jana Jonášová Renata Jurášková Jana Jurko Jan Kaňáková Lucie Karpíšková Anna Kasíková Květa Kavinová Andrea Klečková Irena Kočíncová Aneta Kohoutová Monika Kohoutová Zdeňka Kolářová Jolana Koldušková Klára Kolorosová Monika Košanová Ivana Kovaříková Erika Kovtunová Dana Kozáková Vladimíra Kožaná Lenka Kozlová Králová Krátká Zdeňka Kubeš David Kuchařová Markéta Leváková Lenka Lhotáková Štěpánka Linhart Pavel Lišková Markéta Lísková Martina Lisová Světlana Lomičková Zuzana Loudová Soňa Malá Renáta Malata Jan Mašátová Ilona Mentor 1 Mentor 3 Mentor 4 Mentor A Mentor B Mentor2 Mertl Michal Mertlová Libuše Michálková Jaroslava Muhr-Grimm Monika Mutínská Ladislava Mytašová Iveta Neumayerová Libuše Nováková Dagmar Nováková Petra Nováková Radka Opatrná Jaroslava Pacáková Dana Palátová Jana Panská Kamila Pastyříková Lada Pavlačka Libor Pavlíková Gabriela Peklo Pelešková Naděžda Píšová Michaela Pittrová Hana Pivovarčíková Plačková Tereza Polívková Radka Pravdová Veronika Racek Jaroslav Rádlová Randličicová Růžičková Lenka Šafářová Marie Ščerbová Nina Šenigl David Šiková Michaela Šípková Vendula Škardová Marta Šlajsová Marcela Slováček František Smazal Jaroslav Šmírová Václava Šmolíková Petra Sosnová Kateřina Štambachová Alena Šťastná Hana Štěpánek Milan Stewart Barbara Straková Irena Štroblová Alena Stuchlová Alice Suchá Ivana Sušanková Karolína Svášková Světlíková Iveta Švihlová Ladislava Svobodová Tesařová Michelle Tikalová Hana Tomanová Zuzana Topičová Traxmandlová Taťána Trejbalová Lucie Trykarová Pavlína Tupá Uhrová Jiřina Ulč Tomáš Vacíková Renata Valachová Martina Vaníčková Štěpánka Vaňous Jan Vítková Vladař Josef Vodáková Jana Vojtajová Markéta Vrbová Vušková Marcela Walková Radka Walterová Martina Zapletalová Věra Zavřelová Michaela Zelingerová Kristýna Zemanová Eliška Zmij Patrik Zuchová Miloslava
-2
5:20 - 6:00
-1
6:20 - 7:05
0
7:10 - 7:55
1
8:00 - 8:45
2
8:55 - 9:40
3
9:55 - 10:40
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
12:35 - 13:20
7
13:25 - 14:10
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
15:55 - 16:40
11
16:45 - 17:30
12
17:35 - 18:20
13
18:25 - 19:10
Mon
2LAA celá
U402
VZV
Zap
2LAA celá
U402
FYZ
Vla
1CPS celá
U402
CHE
Koš
2LAA celá
U402
MAT
Suc
4ZDL ANJ2
U402
ANJ
Hor
4CPS celá
U402
CJL
Mal
1CZL celá
U402
CJL
Pel
Tue
2DPS 2/2
U402
PSK
Kaň
4CPS celá
U402
OSE
Lsk
2DPS 1/2
U402
PSK
Hav
2DPS 1/2
U402
PSK
Hav
2APS celá
U402
PNH
Kls
2MSR celá
U402
MAT
HeL
2DPS celá
U402
VZV
Blo
Wed
1CPS celá
U402
MAT
HeL
4MSR celá
U402
KLN
Zem
2LAA celá
U402
MAT
Suc
1APS celá
U402
CHE
Koš
3ZDL celá
U402
FYZ
Vla
1APS celá
U402
SOM
Jon
Thu
4DPS celá
U402
CJL
Gru
3ZDL celá
U402
CJL
Mut
1AZL celá
U402
FYZ
Vla
2DPS celá
U402
MAT
HeL
3ZDL celá
U402
CJL
Mut
1AZT celá
U402
MAT
Vla
1BZL celá
U402
FYZ
VAJ
Fri
3DPS celá
U402
MAT
Ště
3DPS celá
U402
MAT
Ště
3MSR celá
U402
MAT
Ště
3MSR celá
U402
MAT
Ště
1CZL ANJ1
U402
ANJ
Stw
2ZDL celá
U402
BIE
Sus
Powered by