Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Plzeň, Karlovarská 99
v
v

Změny v rozvrhu Friday 7. 10.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Bednářová Jana .. .... .... Fen .. .. - -
Bláhová Eliška - - Bem Bem Beh .... -
Burešová Jitka .. Lsk Štb Jon Jon Beh .. ....
Burianová Ivana .. .... .... .. .. .... .. ..
Gruberová Ilona .. Wal Lek Pan .... .. - -
Horáčková Radka - - Kar Kar .... .. Bab - -
Kuchařová Markéta - - Nov Jan - - -
Stewart Barbara .. .. EgT EgT Bab .... ..
Suchá Ivana .. .. .... HeL Mal - - - -
Vladař Josef .. HeL .... .. - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Baboráková Miluše
5 supl. (Stw Absc) ANJ 2LAA (ANJ2) sbor dozor
6 přesun >> ANJ 4BPS (ANJ2) na 5.10. 7. hod
7 spojeno (Hor Absc) ANJ 4APS (ANJ1) U308
Bednářová Monika
3 supl. (Bla Absc) OSE 1DPS (2/2) U303 dozor
4 supl. (Bla Absc) OSE 1DPS (2/2) U303 dozor
Berková Helena
5 spojeno (Brš Absc) OSE 1DPS (1/2) U303
5 supl. (Bla Absc) OSE 1DPS (2/2) U303 dozor
Doleželová Pavlína
7 přesun >> VZV 2APS na 6.10. 5. hod
Egri Tomáš
3 supl. (Stw Absc) ANJ 4BPS (ANJ1) U404 dozor
4 supl. (Stw Absc) ANJ 3DPS (ANJ1) U024 dozor
Felzmannová Radka
2 navíc TOS 4CPS 118 do úvazku
Fenclová Zuzana
4 supl. (Bed Absc) MST 1MSR U020 přespočetná hod.
Hejduková Lenka
1 supl. (Vla Absc) FYZ 2ZDL U203 dozor
3 supl. (Suc Absc) MAT 1LAA U004 dozor
Jančová Ilona
2 přesun >> OSP 4ZDL na 3. hod
3 přesun << OSP 4ZDL U205 z 2. hod
4 supl. (Kuch Absc) PRP 2DPS (1/2) U305 dozor
Jonášová Renata
3 supl. (Brš Absc) OSE 1DPS (1/2) U302 dozor
4 supl. (Brš Absc) OSE 1DPS (1/2) U302 dozor
Karpíšková Anna
3 supl. (Hor Absc) ANJ 2APS (ANJ2) -009 přespočetná hod.
4 supl. (Hor Absc) ANJ 3ZDL (ANJ2) U202 dozor
Leváková Lenka
2 supl. (Gru Absc) MAT 3AZT U217 dozor
3 navíc MAT 3AZT 117 do úvazku
3 odpadá MAT 3AZT zrušeno
Lišková Markéta
1 supl. (Brš Absc) OSE 2APS (1/2) U302 dozor
Malá Renáta
4 supl. (Suc Absc) CJL 1ZDL U205 přespočetná hod.
Nováková Dagmar
2 změna SOM 1DPS U105
3 supl. (Kuch Absc) PRP 2DPS (1/2) U305 dozor
Panská Kamila
3 supl. (Gru Absc) OLT 1ZDL (OLT1) U017 dozor
Štroblová Alena
2 supl. (Brš Absc) OSE 2APS (1/2) U302 dozor
3 přesun << OSE 4CPS U016 z 5. hod
3 odpadá OSE 4CPS zrušeno
5 přesun >> OSE 4CPS na 3. hod
Vodáková Jana
1 přesun << OSE 4BPS U402 z 5. hod
5 přesun >> OSE 4BPS na 1. hod
Walterová Martina
1 supl. (Gru Absc) CJL 3AZT U217 dozor
Zapletalová Věra
7 přesun >> TOS 1BPS na 5.10. 5. hod
Změny v rozvrzích tříd
1APS
0 CJL odpadá (Bur)
3 CJL odpadá (Bur)
1BPS
7 TOS přesun >> na 5.10. 5. hod
1DPS
2 SOM U105 změna Nov
3 OSE 1/2 U302 supluje Jon (Brš)
3 OSE 2/2 U303 supluje Bem (Bla)
4 OSE 1/2 U302 supluje Jon (Brš)
4 OSE 2/2 U303 supluje Bem (Bla)
5 OSE 1/2 U303 spojí Beh (Brš)
5 OSE 2/2 U303 supluje Beh (Bla)
1LAA
0 OLT OLT1 odpadá (Gru)
3 MAT U004 supluje HeL (Suc)
5 OLT OLT2 odpadá (Gru)
1MSR
4 MST U020 supluje Fen (Bed)
1ZDL
3 OLT OLT1 U017 supluje Pan (Gru)
4 CJL U205 supluje Mal (Suc)
2APS
0 OSE 1/2 odpadá (Brš)
1 OSE 1/2 U302 supluje Lsk (Brš)
2 OSE 1/2 U302 supluje Štb (Brš)
3 ANJ ANJ2 -009 supluje Kar (Hor)
6 CJL odpadá (Bur)
7 VZV přesun >> na 6.10. 5. hod
2CPS
6 PAT odpadá (Brš)
2DPS
3 PRP 1/2 U305 supluje Nov (Kuch)
4 PRP 1/2 U305 supluje Jan (Kuch)
6 ANJ ANJ2 odpadá (Hor)
2LAA
0 MAT odpadá (Vla)
1 ANJ ANJ2 odpadá (Stw)
5 ANJ ANJ2 sbor supluje Bab (Stw)
2ZDL
1 FYZ U203 supluje HeL (Vla)
3AZT
1 CJL U217 supluje Wal (Gru)
2 MAT U217 supluje Lek (Gru)
3 MAT 117 navíc Lek
3 MAT odpadá (Lek)
5 PNH odpadá (Bed)
3DPS
4 ANJ ANJ1 U024 supluje EgT (Stw)
7 ANJ ANJ1 odpadá (Stw)
3ZDL
4 ANJ ANJ2 U202 supluje Kar (Hor)
4APS
7 ANJ ANJ1 U308 spojí Bab (Hor)
4BPS
1 OSE U402 přesun << Vod z 5. hod
1 KOS odpadá (Bed)
3 ANJ ANJ1 U404 supluje EgT (Stw)
5 OSE přesun >> na 7.10. 1. hod
6 ANJ ANJ2 přesun >> na 5.10. 7. hod
4CPS
2 TOS 118 navíc Fel
2 ANJ ANJ1 odpadá (Stw)
3 OSE U016 přesun << Štb z 5. hod
3 OSE odpadá (Štb)
5 OSE přesun >> na 7.10. 3. hod
6 KOS odpadá (Bed)
4LAA
4 CJL odpadá (Bur)
7 CJL odpadá (Bur)
4MSR
0 MAS MAS odpadá (Suc)
1 MAS MAS odpadá (Suc)
4ZDL
0 MAS MAS odpadá (Suc)
1 MAS MAS odpadá (Suc)
2 OSP přesun >> na 7.10. 3. hod
3 OSP U205 přesun << Jan z 2. hod
3 FYZ odpadá (Vla)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou